Tenisová raketa YONEX NEW VCORE PRO 100 - 280 g
Skvělá kontrola rakety, vyšší odskok, vysoká rychlost a drtivá síla, to vše můžete očekávat od série raket YONEX NEW VCORE PRO. Díky novému materiálu Namd a vylepšenému designu krčku rakety je agresivní spin největší zbraní této řady.
Doporučená cena: 5 400 Kč
-
G3
skladem v ČR
| Hmotnost rakety | 280 g |
|---|---|
| Velikost gripu | G1, G2, G3 |
| Barva | zelená |
| Velikost hlavy | 100 sq.inch |
| Vyvážení rakety | 335 mm |
| Délka rakety | 27.0 inch |
| Materiál | BLACK MICRO CORE, H.M. Graphite, Namd, VDM |
| Šířka rámu | 21.0 mm / 21.0 mm / 21.0 mm |
| Hustota výpletu | 16/19 |
| Vypletená | ne |
| Doporučený výplet | POLYTOUR PRO, POLYTOUR STRIKE, REXIS |
| Tuhost rámu | 65 |



