Tenisová raketa YONEX NEW VCORE PRO 97 - 290 g
Skvělá kontrola rakety, vyšší odskok, vysoká rychlost a drtivá síla, to vše můžete očekávat od série raket YONEX NEW VCORE PRO. Díky novému materiálu Namd a vylepšenému designu krčku rakety je agresivní spin největší zbraní této řady.
Doporučená cena: 5 400 Kč
-
G3
skladem v ČR
-
G4
skladem v ČR
| Hmotnost rakety | 290 g |
|---|---|
| Velikost gripu | G2, G3, G4 |
| Barva | zelená |
| Velikost hlavy | 97 sq.inch |
| Vyvážení rakety | 325 mm |
| Délka rakety | 27.0 inch |
| Materiál | BLACK MICRO CORE, H.M. Graphite, Namd, VDM |
| Šířka rámu | 20.0 mm / 20.0 mm / 20.0 mm |
| Hustota výpletu | 16/19 |
| Vypletená | ne |
| Doporučený výplet | POLYTOUR PRO, POLYTOUR STRIKE, REXIS |



