Tenisová raketa YONEX VCORE 100 LITE - 280 g - Sand Beige
Již sedmá generace oblíbené série YONEX - VCORE. Tato ikonická raketa je ideální pro pokročilé a závodní hráče, kterým nabídne novou úroveň spinu, razance a zároveň maximální kontrolu nad jejich hrou.
Koncept vývoje se nesl v duchu zlepšení topspinové hry, ovladatelnosti a stability. Ovladatelnost – díky minimalizovanému odporu získáváme rychlou a obratnou raketu, snapback – rychlejší snapback struny vytvoří lepší spin, kroucení – zhotovením stabilnějšího rámu (méně kroucení) získáváme větší kontrolu.
Nejzajímavější novinkou je bezesporu nový materiál: Silicone Oil Infused Grommet. Tímto speciálním olejem jsou naplněny průchodky, což díky menšímu tření umožní raketě rychlejší ohnutí a návrat do původní polohy. Díky tomu se zvyšuje snapback při odpalu a snadněji se tak dosáhne perfektního spinu.
Po předchozí sérii zůstávají raketám aerodynamické technologie AERO TRENCH a AERO FIN. Díky užším průchodkám dochází ke sníženému odporu vzduchu, což zvyšuje rychlost rámu a umožňuje lepší ovladatelnost.
Doporučená cena: 6 800 Kč
-
G3
skladem v ČR
| Hmotnost rakety | 280 g |
|---|---|
| Velikost gripu | G1, G2, G3 |
| Materiál - shaft rakety | 2G-Namd™ FLEX FORCE |
| Barva | béžová |
| Velikost hlavy | 100 sq.inch |
| Vyvážení rakety | 330 mm |
| Délka rakety | 27.0 inch |
| Materiál | 2G-Namd Flex Force, H.M. Graphite, VDM |
| Šířka rámu | 25.3 mm / 25.3 mm / 22.0 mm |
| Hustota výpletu | 16/19 |
| Doporučený výplet | POLYTOUR PRO, POLYTOUR REV, REXIS |

