Tenisová raketa YONEX NEW VCORE 98 - 285 g - červená
Díky novým technologiím NEW AERO FIN a LINER TECH mají rakety ze série NEW VCORE rychlý rám a úžasný spin. AERO TRENCH Vám pak zajistí skvělou manévrovatelnost s raketou.
Doporučená cena: 5 200 Kč
-
G2
skladem v ČR
-
G3
skladem v ČR
| Hmotnost rakety | 285 g |
|---|---|
| Velikost gripu | G1, G2, G3 |
| Barva | červená |
| Velikost hlavy | 98 sq.inch |
| Vyvážení rakety | 325 mm |
| Délka rakety | 27.0 inch |
| Materiál | H.M. Graphite, Namd, NANOMETRIC XT |
| Šířka rámu | 22.0 mm / 22. mm / 21.0 mm |
| Hustota výpletu | 16/19 |
| Doporučený výplet | POLYTOUR PRO, POLYTOUR STRIKE, REXIS |
| Tuhost rámu | 65 |


