Tenisová raketa YONEX EZONE 26 JUN GRAPHITE - Blast Blue
Zažijte revoluci ve světě tenisu s 8. generací raket Yonex EZONE – dokonalou kombinací energie, síly a preciznosti. Tato nová řada, navržená pro hráče všech úrovní, přináší ještě vyšší výkon, moderní design a vynikající pocit ze hry.
Doporučená cena: 3 300 Kč
-
skladem v ČR
| Hmotnost rakety | 235 g |
|---|---|
| Velikost gripu | G0 |
| Barva | modrá |
| Velikost hlavy | 100 sq.inch |
| Vyvážení rakety | 330 mm |
| Délka rakety | 26.0 inch |
| Materiál | Graphite |
| Šířka rámu | 25.0 mm / 27.0 mm / 24.0 mm |
| Hustota výpletu | 16/18 |
| Doporučený výplet | DYNAWIRE, POLYTOUR AIR, REXIS |

