Tenisová raketa YONEX EZONE 100 - Sky blue
Novinka pro rok 2022.
Rozšířením rakety v poloze 3 a 9 hodin a změnou úhlů v AERO rámu vzniká lepší cit při odpalu a to i při nečistě trefených úderech.
Pro lepší komfort a stabilitu rámu je v této sérii použit nový materiál TORYACA M40X - velmi pevné a zároveň pružné karbonové vlákno, a zároveň Vibration Dampening Mesh pro minimalizaci nežádoucích vibrací.
Doporučená cena: 7 000 Kč
-
G3
na dotaz
| Hmotnost rakety | 300 g |
|---|---|
| Velikost gripu | G2, G3, G4 |
| Barva | modrá |
| Velikost hlavy | 100 sq.inch |
| Vyvážení rakety | 320 mm |
| Délka rakety | 27.0 inch |
| Materiál | H.M. Graphite, VDM |
| Šířka rámu | 23.8 mm / 26.5 mm / 22.5 mm |
| Hustota výpletu | 16/19 |
| Vypletená | ne |
| Doporučený výplet | POLYTOUR PRO, POLYTOUR STRIKE, REXIS |



