Novinka

Yonex a SAP Open – partnerství tradice

y_-_sap.jpg

SAP Open nese název svého hlavního sponzora, ale tři písmena v názvu mohou pro společnost Yonex znamenat – speciální astronomická příležitost. V příštím 122. ročníku druhého nejstaršího tenisového turnaje na světě totiž japonská společnost Yonex bude oficiálním dodavatelem turnajových míčů!

Proč speciální příležitost, to je asi jasné. Astronomická z toho důvodu, že SAP Open tradičně úspěšně zve hvězdy světového mužského tenisu. V galerii šampiónů najdeme taková jména jako Andre Agassi, Pete Sampras, Andy Roddick nebo Andy Murray. A to jsme vybírali jen mezi vítězi za posledních patnáct let.

Hlouběji v historii potom najdeme jediné dva majitele „čistého“ Grand Slamu Donalda Budge (na turnajích velké čtyřky triumfoval v roce 1938) a Roda Lavera (1962 a 1969).

Není divu, že si společnost Yonex považuje, že na tomto podniku může do světa velkého tenisu uvést svůj nejkulatější produkt. „Jsme velmi potěšeni, že můžeme představit naše míče Yonex Tour právě na SAP Open,“ uvedl Hiroaki Ebihara, prezident Yonex Corporation USA. „V návaznosti na dřívější předvedení našich raket, obuvi a dalšího vybavení, máme nyní výbornou příležitost ukázat kvalitu rovněž u našich tenisových míčů.“

Ale potěšení je i na straně pořadatelů. „Je nám ctí, že ke svému debutu na turnajích ATP si společnost Yonex zvolila právě turnaj SAP Open,“ řekl turnajový ředitel Bill Rapp. „Dodané míče byly testovány v Mezinárodní tenisovou federací a obstály ve všech požadovaných kritériích. Velmi se těšíme na další vzájemnou spolupráci se společností Yonex na našem turnaji.“

SAP Open se bude v kalifornském San José konat od 7. do 13. února 2011. Vzhůru ke hvězdám!
 


Novinka přidána: 17. 9. 2010