Novinka

Yonex a Martina Hingis – tenis s úsměvem

perex(4).jpg

Jedna z nejlepších hráček tenisové historie Švýcarka Martina Hingis znovu prodloužila svou mnohaletou smlouvu se společností Yonex. Pětinásobná vítězka tenisových grandslamů ve dvouhře tak učinila v New Yorku, během pobytu na U. S. Open, na turnaji který před třinácti lety vyhrála.

 

Na konci září třicetiletá Hingis ostatně vyhrávala v rozmezí let 1997 – 1999 jeden turnaj za druhým, vedle zmíněných pěti singlových grandslamových výher triumfovala i devětkrát ve čtyřhře.

Swiss Miss, jak zní přezdívka usměvavé rodačky z Košic, která nyní hraje již jen exhibiční zápasy a ve čtyřhře spolu s Annou Kournikovou tvoří přitažlivý cíl pro všechny fotografy, bude ve své tenisové kariéře pokračovat s raketou EZONE 100; a samozřejmě i s dalším tenisovým vybavením od společnosti Yonex.

„Martina je důležitý ambasador pro Yonex a jsme velmi rádi, že naše vzájemná spolupráce nadále pokračuje,“ řekl Hiroaki Ebihara, prezident Yonex Corporation USA. “Během své profesionální kariéry dosáhla na mnoho velkých úspěchů a mezi fanoušky po celém světě je velmi oblíbená.“

Majitelka 43 vítězných trofejí z turnajů WTA, po dlouhých 209 týdnů první hráčka světového žebříčku a stále jedna z nejpopulárnějších tenistek světa a japonská společnost Yonex – to je tenis s úsměvem na rtech.

 


Novinka přidána: 15. 9. 2010