Novinka

Mladí a úspěšní, nová Yonex generace tenistů a tenistek

unnamed(1).jpg

Ještě jim ani nebylo 18 let, už sbírají jeden úspěch za druhým a média a tenisový svět nešetří chválou. Tak by se dala ve zkratce shrnout současná mladá generace tenistek a tenistů pod značkou Yonex. Už jejich současné výkony z nedávného Roland Garros naznačují, že o budoucnost se rozhodně nemusíme bát.

Na juniorce French Open zvítězila ve dvouhře dívek teprve 15letá Američanka Whitney Osuigwe (EZONE DR 98, Polytour Pro 125). Mezi chlapci dosáhl skvělého výsledku 17letý Španěl Nicola Kuhn (VCORE SV 98, Polytour Spin/Polytour Pro 125), když nejprve zvítězil ve čtyřhře a pak ještě navíc přidal druhé místo ve dvouhře.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na český talent Markétu Vondroušovou (EZone DR 100, Polytour Air 125), která prožívá skvělý rok. Letos dokázala zvítězit na svém vůbec prvním turnaji WTA v Bielu, zlato si odvezla také z turnaje ITF ze Slovenska, na Roland Garros došla z kvalifikace do druhého kola a svými výkony si řekla o místo v českém fedcupovém týmu, za který odehrála dva zápasy.


Novinka přidána: 16. 6. 2017