Novinka

Mistrovství ČR U17: Další mistrovské tituly pro hráče Yonexu!

mostmcr.jpg

 
Celkem 80 hráčů z celé České republiky se minulý víkend sjelo do městské haly v Mostu, aby se utkalo o titul mistra republiky v kategorii do 17let. Hráčka Yonexu Tereza Švábíková (TJ Sokol Klimkovice) z turnaje doslova udělala „one-woman show“, když zvítězila ve všech třech disciplínách a svou sbírku titulů mistryně republiky rozšířila na úctyhodných 20.

Ve dvouhře Tereza ztratila na celém turnaji pouhý jeden set, jinak svým soupeřkám nedala šanci. Ve finále přehrála další úspěšnou Yonex hráčku - Báru Hadáčkovou (SKB Český Krumlov), která se na turnaje vrátila teprve nedávno po zranění ramene a aktuálně hraje ve skvělé formě (1. místo na Slovak Junior, 2. místo na Czech Junior). Společně pak Bára s Terezou ovládly čtyřhru dívek a medaili přidaly i v mixu – Terka brala zlatou, Bára bronzovou.

Další titul v barvách Yonexu vybojoval Jiří Vajsejtl, který bez ztráty setu společně s Jiřím Králem ovládl čtyřhru chlapců. Václav Palán si ze čtyřhry odvezl bronz.

Na MČR U17 se ale neztratili ani naši mladší hráči – hned dvě medaile si odvezl teprve 13letý Jan Janoštík (3. místo ve čtyřhře a mixu) nebo o rok starší Kateřina Zuzáková (2. místo v mixu, 3. místo ve čtyřhře). Tyto hráče se určitě vyplatí sledovat i do budoucna.

Další dvě medaile si Yonex tým připsal díky 3. místu Jany Adámkové ve dvouhře dívek a 2. místu Marka Aubuse ve dvouhře chlapců.

Celkem čítá sbírka medailí úctyhodných 14 kousků!

Kompletní výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=6E63BD04-3876-4CE9-9CF1-9D8A005A7BA0


Novinka přidána: 11. 12. 2016