Novinka

4 z 5 titulů MČR U 15 patří Yonex týmu!

MČR U 15 – Ostrava
O víkendu 11. a 12.11. 2017 proběhlo vyvrcholení badmintonové sezóny tentokrát pro kategorii do 15 let. Celkem se rozdalo 5 titulů Mistra České republiky a my jsme velmi rádi, že 4 z nich získali právě hráči Yonex Týmu.

Jan Janoštík postupoval celou soutěží jako nasazená jednička a svému nasazení dostál absolutně v největší parádě. Nejen že mu žádný ze soupeřů nevzal ani jeden set, ale dokonce žádný protihráč nedokázala Janovi dát více než 10 bodů. Finálové skóre proti Matěji Rzeplinskemu 21:5 a 21:5 hovoří jasně o celém Janoštíkově zápolení. Obdobně suverénní byla cesta Jana Janoštíka s Tallulah Van Coppenolle ve smíšené čtyřhře. Společně si došli pro titul Mistrů republiky i v této disciplíně, kdy ve finále jednoznačně zvítězili poměrem 21:8 a 21:7.

Čtyřhru chlapců ovládnul Adam Ehm, který společně s Janem Horou, prošel soutěží se ztrátou jediného setu, o který přišli hned v prvním kole. Další průběh soutěže byl plně v režii zmíněné dvojce. Ke zlaté medaili Adam ještě přidal skvělý bronz z mixu.

Čtvrtý a poslední z titulů Yonex hráčů přidaly mladé dámy Soňa Hořínková a Ema Staňková ve čtyřhře dívek. Jako nasazené dvojky se probily celým turnajem bez ztráty setu, kdy ve finále překvapily nasazené jedničky, které jednoznačně porazily 21:14 a 21:11. Obě dámy ke společnému titulu přidaly ještě po jedné respektive dvou medailích. Soňa si ještě odnesla dvě bronzové medaile – ze dvouhry a ze smíšené čtyřhry. Ema přidala do sbírky ještě medaili stříbrnou ze smíšené čtyrhry.

Celý tým Yonex velmi blahopřeje všem mistrům ČR, velmi děkuje za skvělou reprezentaci a drží palce nejen do dalších turnajů, ale také do celé badmintonové kariéry!

Novinka přidána: 17. 11. 2017