Technologie - tenis

Instrukce k vyplétání VCORE Duel Serie

New ISOMETRIC

Tato technologie byla vyvinuta před více než 30 lety a dodnes přináší obrovskou výhodu proti konkurenčním raketám – zvětšuje sweet spot rakety (ideální úderovou plochu).

Micro Offset Layout

Přepracovaný systém průchodek zvyšuje jejich kontakt se strunami výpletu. Oproti běžným raketám je použit střídavý systém průchodek, který struny drží konstantně narovnané – to pomáhá absorbovat nárazy od míčů a výsledkem je přesnější a komfortnější hra.

Shockless Grommet System

Integrace speciálních průchodek v bocích a spodní části rámu rakety minimalizuje nárazy a vibrace od úderů, což snižuje únavu svalů při dlouhých utkáních. Tento systém poskytuje komfortnější hru a zároveň pomáhá předcházet únavovým zraněním především v kritických partiích jako je zápěstí, předloktí nebo loket.  

DUAL SHUT SYSTEM

Zlepšuje komfort a kontrolu u každého odehraného úderu. Speciální průchodky na spodní části rámu rakety tlumí nárazy a Quake Shut Gel zakomponovaný do gripu odstraňuje i ty nejjemnější vibrace. 50% redukce vibrací oproti běžným raketám.

Instrukce k vyplétání EZONE Serie

Quad Force Gear

Zvětšený sweet spot a více síly.
Raketa vybavená technologií Quad Force Gear má speciální průchodky na 4 místech rámu rakety, které zvyšují efektivní délku strun výpletu. K tomu byl celý rám rakety na specifických místech rozšířen a zesílen tak, aby se dosáhlo jednotné tuhosti. S celkově zvětšeným sweet spotem zaznamenají hráči nárůst v repulzi výpletu pro větší sílu odehraných míčů.

Newly Designed Shaft

Nový design shaftu rakety navýšil jeho tuhost o 15 % a zároveň snížil kroucení v oblasti krku rakety.

Tri-Shut System

Použitím 3 různých materiálů (VIBSLAYER CARBON, NEOFADE, QUAKE SHUT GEL+), které „spolupracují“ – absorbují šok a tlumí vibrace vznikl Tri-Shut systém. Ten poskytuje zlepšení absorpce šoků o 24 % a výrazně tak odlehčuje zátěž Vaší ruce.

ERGO POWER GRIP

Jednoduchý přenos síly do Vaší rakety!

Nově navržený ERGO POWER GRIP vyplňuje místo mezi gripem a dlaní, které je běžné u normálních gripů. Výsledkem je větší síla a kontrola odehraných míčů. Tvarem gripu je skoro pravidelný osmiúhelník, který se směrem ke krku rakety zužuje pro ještě větší kontrolu.

předchozí | další 1 2 3 4 5