Technologie - tenis

Double Russel Mesh

Ultra-jemná síťovina a extrémně lehká síťovina Double Russel Mesh a její trvanlivá struktura vlákna poskytuje osmkrát větší výměnu vzduchu pro odvádění vlhkosti než běžná síťová tkanina.

Super msLite

Hlavní předností této vylepšené konstrukce je mezipodešev na polymerové bázi, která je ještě o 10% lehčí než klasická msLite konstrukce. Navíc je super msLite konstrukce o 20% odolnější než klasická E.V.A. a tím je déle udržen původní tvar a především komfort YONEX obuvi.

Power Cushion Insole MC

Vnitřní vložka s Power polštářky poskytuje oporu a kontrolu bočního pohybu chodidla uvnitř boty. Protože nedochází k žádnému bočnímu pohybu, který by ubíral sílu, je tak více rychlosti a síly přenášeno do každého pohybu.

Super Ergoshape

Super ergonomický tvar zajištuje maximum komfortu pro přední část nohy a prstů. Užší oblast paty a nártu dodává vyšší stabilitu pro dynamickou hru.

Tough Guard III

Protože je Tough Guard III třikrát silnější než běžná syntetická kůže, je YONEX obuv více odolnější proti opotřebení a tím i déle udrží svůj původní tvar.

Power Cushion

Speciální polštářová vyjímatelná vložka Power Cushion se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze (dva jsou na vnitřní straně boty, třetí je na vnější straně) vymezují správnou polohu a pozici chodidla, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a navíc zvyšuje celkovou stabilitu boty, díky čemuž se účinně snižuje riziko podvrtnutí chodidla.

EXTRA ISOMETRIC

Firma Yonex představuje 1. raketu s Extra Isometric technologií. Ezone Xi přináší zvětšený sweetspot, redukuje vibrace rámu a zvyšuje razanci úderů.

Quad Power System

Firma Yonex vyvinula Quad Power Systém technologii, která zvyšuje sílu rámu na 4 místech (ve všech 4 „rozích“) a tím vylepšuje tuhost rámu a generuje vyšší razanci úderů. Vložením nově vyvinutého materiálu Neofade a nových průchodek s nylonovým kompozitem dochází ke snížení nežádoucích vibrací při úderu.

O.P.S. Shaft

Nová technologie firmy Yonex. Kulatější hrany shaftu poskytují ideální míru jeho ohybu a širší čelo shaftu zvyšuje celkovou stabilitu rámu. Výsledkem je delší setrvání míče na výpletu, což umožňuje vyšší rotaci úderů a především lepší kontrolu úderů.

NEW SD-GRID SHAFT

Nová Yonex technologie založená na plátku mřížky umístěném mezi dvěma „trubičkami" uvnitř držadla rakety. Mřížka absorbuje vibrace vznikající mezi těmito dvěma „rourkami“. Výsledkem je snížení nežádoucích vibrací při úderu.

předchozí | další 1 2 3 4 5