Technologie - golf

DUAL NANOSCIENCE

Zvyšuje odolnost hole a rychlost úderu. Technologie zaručující lepší přenos energie holí.

AERO PENTAGON SHAPED HEAD

Zvyšuje přesnost odehraných míčků, díky novému speciálnímu tvaru hole.

CFS (CENTRIFUGAL FORCE SYSTEM)

Technologie pomocí které lze hlavou hole vyvinout vyšší rychlost při odehrávání míčku.

Seamless Cover Technology (technologie bezešvého pláště)

 

Technologie prodlužující vzdálenost a rychlost letu míče, poskytuje lepší kontrolu a vysokou akceleraci při odpalu.  Eliminací aerodynamických vlivů je docíleno stabilnější dráhy letu míče.

Inner Weight System

Vnitřní vyvážení v zadní části hlavy hole napomáhá tomu, aby Váš švih byl ještě plynulejší a odpal přesnější.

Muscle Power Face

Titanová úderová plocha Muscle Power s tloušťkou od 2,1mm na okrajích po 3,5mm uprostřed dodává míčku maximální rychlost z jakéhokoliv místa úderové plochy hlavy hole. Díky této technologii Vám hůl odpustí špatně trefené odpaly.

Core Centre of Gravity

Vnitřní vyvážení v zadní části hlavy hole napomáhá tomu, aby Váš švih byl ještě plynulejší a odpal přesnější.

New Sole Construction

 Technologie New Sole Construction zmenšuje plochu o 30%, která se dotýká povrchu, ze kterého odpalujete míček. Redukuje se tím tření hlavy hole o trávu a Váš švih se stane plynulejší a pouze minimálně ovlivněný nerovnostmi povrchu. Díky této technologii budou Vaše rány delší.

Double Undercut Cavity

 Technologie zvětšuje sweetspot, tedy plochu určenou pro ideální zasažení míčku. Díky této technologii je snazší správně zasáhnout míček než tomu bylo dříve.

Power Flow Weight System

 Power Flow Weight Systém byl vytvořen za účelem, aby každá hůl měla dokonalé vyvážení. U dlouhých želez (#4 a #5) a se váha soustřeďuje na patce hlavy hole (blíže k shaftu), a tím se redukuje možnost tzv. slice (rychlé zatočení míčku do pravé strany). U neutrálních želez (#6 a #7) je váha uprostřed hlavy hole. Krátká železa (#8, #9 a PW) mají váhu přemístěnou dopředu hlavy hole (dále od shaftu) pro minimalizaci možného hooku (rychlé zatočení míčku do levé strany).