Technologie - badminton

PowerGraphite Light

Kombinace Power grafitového plátu a celistvého E.V.A. materiálu zpevňuje chodidlo v zadní části obuvi, kde je největší nebezpečí podvrtnutí kotníku. Díky této technologie získáte větší jistotu pohybu při rychlých startech k míči a následném dobržďování a minimalizujete riziko podvrtnutí kotníku při rychlých úkrocích do stran.

Touch guard III & II

Protože je Tough Guard III třikrát silnější než běžná syntetická kůže, je YONEX obuv více odolnější proti opotřebení a tím i déle udrží svůj původní tvar.

Hexagrip sole

Tato podrážka byla vytvořena pro stabilnější kontakt podrážky s povrchem. Hexagrip je vyroben z nového materiálu, který poskytuje o 3% vyšší přilnavost k povrchu a současně je o 20% lehčí než standartní materiály. Tím získáváte vyšší jistotu pohybu na kurtu a budete rychleji a jistěji reagovat při rychlých startech k míči.
 

Super ms Lite

Hlavní předností této vylepšené konstrukce je mezipodešev na polymerové bázi, která je ještě o 10% lehčí než klasická msLite konstrukce. Navíc je super msLite konstrukce o 20% odolnější než klasická E.V.A. a tím je déle udržen původní tvar a především komfort YONEX obuvi.

Vibration Filter Cap

OPS (Oval Pressed Shaft), technologie vestavěná v krčku shaftu, dodává správnou flexibilitu úderu se spinem a zajišťuje přímou kontrolu. 

Control Support Cap

Technologie Control Support Cap poskytuje o 88 % širší plochu úchopu než u běžných raket. Zajišťuje tak možnost kratšího držení a rychlejší manévrování s raketou, což ocení především hráči párových disciplín.

AERO-BOX Frame

Upravený profil průřezu rámu je technologicky koncipován tak, aby byl dostatečně pevný a současně s minimálním odporem vzduchu. Nový Aero-Box Frame v sobě kombinuje maximální čelní stabilitu s maximálně rychlým švihem.

 

New Aero Frame

Rakety Nanoray dosáhly optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí a klidným švihem při úderu a to pomocí technologie New Aero Frame. Tajemství výjimečného výkonu raket Nanoray je v unikátní konstrukci hlavy, která využívá novou Yonex New Aero Frame strukturu. Ta spočívá v rozdílném průměru (tloušťce) rámu mezi jeho vrchní a spodní částí. Tenčí průměr vrchní části rámu minimalizuje odpor vzduchu a tím zvyšuje rychlost hlavy rakety, zatímco silnější průměr spodní části rámu dodává raketě vyšší čelní stabilitu a maximální repulsi.

 

X-Fullerene

 

X-Fullerene poskytuje větší „trampolínový efekt“ a lepší stabilitu rámu. Strukturu molekul technologie Fullerene tvoří karbonové atomy. Desetinásobně větší spojovací síla umožňuje vytvářet o 5 % větší „trampolínový efekt“ a o 15 % vyšší stabilitu rámu.

 

NEW Built-in T-Joint

 Built-in T-Joint je vyroben z epoxidové pryskyřice. Spoj zvyšuje kvalitu materiálu a zlepšuje stabilitu míče na výpletu.

předchozí | další 1 2 3 4 5 6 7