Technologie - badminton

DELTA POWER FRAME

Aerodynamická konstrukce profilu minimalizuje odpor vzduchu. Hlava rakety může lépe zrychlit a na míč se přesouvá více síly. Obdélníková konstrukce zajišťuje pevný úderový pocit a nejlepší stabilitu hlavy. YONEX tyto výhody sjednotil do nové technologie Delta Power Frame: Síla a stabilita jsou navzájem perfektně sladěny.

Solid Feel Core

Speciální navržení jádra zabraňuje přenosu nežádoucích vibrací při úderu.

MusclePower

Místo, aby se struny na očkách nechaly běžet jako normálně přes ostré hrany, vytváří Muscle Power dokonalý kontakt díky zaobleným hranám, zabraňuje tak napětí během zátěže a snižuje zřetelně ztrátu tvrdosti výpletu. Díky větší kontaktní ploše vytváří tato konstrukce komplexní jednotu mezi rámem a výpletem. Nově získaná stabilita, vytvořená prostřednictvím oblých hran, Vás nechá proniknout do nových dimenzí rychlosti Vašich úderů.

Isometric Vari-Frame Theory

Isometrické VF rakety jsou úzké a ultralehké, mají dlouhý trup, aerodynamickou konstrukci rámu a systém obdélníkového tvaru. Aerodynamická konstrukce vrchní části hlavy rakety minimalizuje odpor vzduchu a zvyšuje rychlost úderu. Ve spodní části hlavy rakety se nachází systém Box Shape, který zlepšuje stabilitu rámu. O 5 % užší konstrukce a o 5 mm delší trup poskytují velmi vysokou sílu returnu a absolutní kontrolu.

PowerCushion

Díky Power Cushion System jsou nárazy v přední i zadní části obuvi účinně tlumeny dvěma polštáři ze speciální pěnové hmoty dvojí hustoty, což ve svém důsledku zajišťuje rovnoměrně rozložení prvotního nárazového šoku a účinně tak eliminuje otřesy chodidla a celé nohy.

Power cushion insole MC&FG

Vnitřní vložka s Power polštářky poskytuje oporu a kontrolu bočního pohybu chodidla uvnitř boty. Protože nedochází k žádnému bočnímu pohybu, který by ubíral sílu, je tak více rychlosti a síly přenášeno do každého pohybu.

Ergoshape

Super ergonomický tvar zajituje maximum komfortu pro přední část nohy a prstů. Užší oblast paty a nártu zajišťuje pevnost pro pohodlnou hru.

Round sole

Oblá podrážka umožňuje maximální přenos energie při práci nohou. Při rychlých úkrocích do stran a dobržďování se mnohokrát opřete o hranu obuvi. A právě díky oblé podrážce získáte větší plochu o opření a tím i rychlejší start k míči. Zároveň minimalizujete nebezpečí uklouznutí po hraně.

Lateral Claw

Lateral Claw konstrukce stabilizuje boční stranu chodidla s cílem omezit a minimalizovat nechtěné pohyby do boku. Výsledkem je vyšší jistota pohybu a rychlejší start k míči.

DoubleRussel Mesh

Ultra-jemná síťovina a extrémně lehká síťovina Double Russel Mesh a její trvanlivá struktura vlákna poskytuje osmkrát větší výměnu vzduchu pro odvádění vlhkosti než běžná síťová tkanina.

předchozí | další 1 2 3 4 5 6 7