Power armor system

power_armor.jpg

ARMORTEC rozpoutává novou úroveň síly úderu.

YONEXOVÝ Power Armor System se svou zdokonalenou technikou lehké konstrukce se perfektně hodí k dnešnímu vysoce rychlému badmintonu. Tajemství technologie ARMORTEC je YONEXEM vyvinutá gForce Ti, jde o hybridní kov zabudovaný v rámu rakety, který cíleně uvolňuje těžiště. Z toho vyplývají rozhodující výhody raket ARMORTEC: zvýšení rychlosti úderu o 4 %, zřetelně větší stabilita hlavy a pevný kovový pocit při úderu.

Modely ARMORTEC 800 jsou první rakety, které byly zkonstruovány speciálně pro hráče čtyřhry. Útočné provedení s obdélníkovým profilem rámu přesvědčí mimořádnou kvalitou výkonu. Obranná varianta s aerodynamickým profilem podporuje rychlou hru na síti. Pružný trup rakety navíc usnadňuje returny i ostatní údery.

Power Armor System + gForce Ti: nová úroveň síly úderu.

Tato zvláštní konstrukce raket ARMORTEC se zdokonaleným profilem rámu vede k ideální kombinaci velice nízkého zákrutu a snadné hratelnosti. To zajišťuje více rychlosti spolu s nejvyšší kontrolou. Ve spojení s gForce Ti, hybridním kovem zabudovaným v hlavě rakety, je těžiště cíleně uvolněno pro ještě více síly. Rakety s Power Armor systémem se vyznačují vysokou stabilitou hlavy a pevným kovovým pocitem s rychlostí úderu vyšší o 4%.